KONST / Litografier / Färglitografi 9804546
nr 980 4546
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Färglitografi, Peter Dahl (f. 1934), onumrerad, signerad, -82 motivet: 37x28
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 14 september 2015
kl 18:46:40
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
600 kr
Peter Dahl (f. 1934)